Copyright 2021 - Custom text here

ZWEMMEN (meester Gorik en juf Els)

- We werken in niveaugroepen per klas.

TURNEN (meester Gorik)

- We turnen in sporthal PIVO

Zwemmen 19/04/2021

Maandag

Turnen

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

09u10 – 10u

L3B

08u30 – 9u20

K3B

L2A

L4

L3B

10u-10u50

L1B

09u20 – 10u10

K3B

L2A

L4

L3B

10u50-11u30

L2B

         

13u30-14u15

L5&L6

10u25 – 11u15

K3A

L3A

L1A

L6

   

11u15 – 12u05

K3A

L3A

L1A

L6

Turnweek 26/04/2021

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

08u30 – 10u10

L4

K3B

L2B

L2A

L1A

10u25 – 12u05

L1B

K3A

L3A

L5

L6

13u05 – 14u55

L3B

       

 

Zwemmen 03/05/2021

Maandag

Turnen

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

09u10 – 10u

L3A

08u30 – 9u20

K3B

L1B

L1A

L3B

10u-10u50

L1A

09u20 – 10u10

K3B

L1B

L1A

L3B

10u50-11u30

L2A

         

13u30-14u15

L4

10u25 – 11u15

K3A

L2B

L5

L6

   

11u15 – 12u05

K3A

L2B

L5

L6

             

Turnweek 10/05/2021

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

08u30 – 10u10

L4

K3B

L2B

L2A

L1A

10u25 – 12u05

L1B

K3A

L3A

L5

L6

13u05 – 14u55

L3B

       
           

Zwemmen 17/05/2021

Maandag

Turnen

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

09u10 – 10u

L3B

08u30 – 9u20

K3B

L2A

L1B

L2B

10u-10u50

L1B

09u20 – 10u10

K3B

L2A

L1B

L2B

10u50-11u30

L2B

         

13u30-14u15

L5&L6

10u25 – 11u15

K3A

L3A

L5

L4

   

11u15 – 12u05

K3A

L3A

L5

L4

             

Turnweek 24/05/2021

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

08u30 – 10u10

L4

K3B

L2B

L2A

L1A

10u25 – 12u05

L1B

K3A

L3A

L5

L6

13u05 – 14u55

L3B

       
           

Zwemmen 31/05/2021

Maandag

Turnen

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

09u10 – 10u

L3A

08u30 – 9u20

K3B

L1B

L1A

L3B

10u-10u50

L1A

09u20 – 10u10

K3B

L1B

L1A

L3B

10u50-11u30

L2A

         

13u30-14u15

L4

10u25 – 11u15

K3A

L2B

L5

L6

   

11u15 – 12u05

K3A

L2B

L5

L6

             

Turnweek 07/06/2021

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

08u30 – 10u10

L4

K3B

L2B

L2A

L1A

10u25 – 12u05

L1B

K3A

L3A

L5

L6

13u05 – 14u55

L3B

       

Zwemmen 14/06/2021

Maandag

Turnen

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

09u10 – 10u

L3B

08u30 – 9u20

K3B

L2A

L1A

L3B

10u-10u50

L1B

09u20 – 10u10

K3B

L2A

L1A

L3B

10u50-11u30

L2B

         

13u30-14u15

L5&L6

10u25 – 11u15

K3A

L3A

L4

L6

   

11u15 – 12u05

K3A

L3A

L4

L6

Turnweek 21/06/2021

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

08u30 – 10u10

L4

K3B

L2B

L2A

L1A

10u25 – 12u05

L1B

K3A

L3A

L5

L6

13u05 – 14u55

L3B

       
           

Zwemmen 28/06/2021

Maandag

Turnen

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

09u10 – 10u

L3A

08u30 – 9u20

K3B

L1B

   

10u-10u50

L1A

09u20 – 10u10

K3B

L1B

   

10u50-11u30

L2A

         

13u30-14u15

L4

10u25 – 11u15

K3A

L2B

   
   

11u15 – 12u05

K3A

L2B

   
f